Boşanma Avukatı

Pendik ilçesi ve çevresinde Pendik Boşanma Avukatı olarak, boşanma hukuku alanında müvekkillerimize en uygun ve etkili yöntemlerle yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Pendik Boşanma Avukatı olarak, özellikle çekişmeli boşanma davalarında ve anlaşmalı boşanma davalarında danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Avukatınız olarak anlaşmalı boşanma protokolü hazırlıyor ve dava sürecini yürütürken müvekkillerimizin yararını gözetiyoruz.

Boşanma sürecinde mal rejimi, maddi-manevi tazminat, nafaka talepleri, eşler arasındaki mal rejimi ve mal rejimi sözleşmesi gibi konular da danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca boşanma sürecinde çocukların velayeti, velayetin kaldırılması davası, soybağının kurulması ve reddi, evlat edinme gibi konular da Boşanma Hukuku alanında Boşanma Avukatı olarak hukuki destek vermekteyiz.

Hukuk ofisimiz, boşanma sürecinde müvekkillerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Boşanma hukuku alanında uzman avukatımızla iletişime buradan geçerek danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.